Demirdöküm kombi servisi adı altında verdiğimiz hizmetle müşterilere kalite, uygun fiyat ve memnuniyet parolasını aşılamaktayız. Demirdöküm kombi servisleri olarak başlıca hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yapılan tüm işlerde 1 yıllık garanti sunulmakta ve bu süre zarfı içinde arızalanan cihazlardan ücret talep edilmemektedir.

Güler yüzlü, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini hedef olarak benimsemiş demirdöküm servisi çalışanları, müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir. Kalite çıtasını düşürmeden uzun yıllardır hizmet veren firmamız, beklentilerin üzerinde bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

Arızaların tespiti ve onarımını uygun fiyat garantisi ile yürüten demirdöküm servisleri, teknik servisin yanı sıra, bakım, onarım hizmetlerini de bir arada yürütmektedir.

Kışın gelecek kabarık faturaların önlenebilmesi için yapılan çalışmaların başlıcalarından birisi de kombi bakımıdır. Demirdöküm kombi servisi size bu hizmeti uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktadır.

Demirdöküm kombi servisleri hizmet sonrasında 1 yıllık garanti imkanı sunmaktadır. Yıl içerisinde oluşabilecek tüm aksaklık ve arızaların ücret talep edilmeden çözümlenmesi ise müşterilerin daima aynı firma ile çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede demirdöküm servisi, müşterilerin güvenini kazanmaktadır.

İnternet adresimizden haftanın tüm günlerinde ve 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz online talep formu ile demirdöküm kombi servisi çalışanları ile iletişime geçip sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bu sayede çözüme ulaşmak oldukça kolay bir hal alacaktır.

Firmamız İstanbul’un en büyük ilçelerinin yanı sıra diğer tüm ilçe ve semtlere hizmet ulaştırmaktadır. Demirdöküm kombi servisleri ile iletişime geçtikten sonraki gün firmamız size servis göndermektedir. Yoğunluk göze alındığı için bu süre pek de fazla olmamaktadır. Bazı özel durumlarda ise aynı gün servis imkanı sunulmaktadır.

Buradasınız: Demirdöküm Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Teknik Servisi